Христина
адміністратор
Зв'яжіться з нами +38 (073) 030 34 66 +38 (068) 920 82 62 boss@bosservice.com.ua

Охорона масових заходів

Детально спланований, добре організований та бездоганно проведений захід надовго запам'ятають і гості, і учасники події. Позитивне враження від успішного заходу також впливає на ставлення партнерів до його організатора. Тому під час планування масового заходу важливо приділити достатньо уваги кожному аспекту його проведення. І вибір охоронних послуг у цьому списку стоїть не на останньому місці.

При проведенні події, розрахованої на велику кількість людей, існує загроза виникнення непередбачених негативних ситуацій. У таких умовах завжди підвищується рівень хуліганства, вандалізму, навмисного нанесення шкоди учасникам, частішають спроби крадіжок тощо.

Охорона масових заходів сприяє запобіганню виникнення конфліктних ситуацій. Досвідчені охоронці пильно стежать за пребігом подій і вирішують проблему, що назріває, ще до того, як вона перетвориться на серйозну загрозу.

Охорона масових заходів передбачає:

  • чітку координацію потоку учасників;
  • патрулювання території, де відбувається подія;
  • своєчасне попередження протиправних дій з боку учасників і гостей;
  • охорону учасників і гостей, а також їхнього майна;
  • запобігання спробам проникнення на захід людей, які складають потенційну небезпеку.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ ОХОРОНУ МАСОВИХ ЗАХОДІВ У НАС

Ми зробимо все необхідне, щоби Ваша подія пройшла спокійно і без будь-яких неприємних пригод.

Всі наші охоронці – це висококваліфіковані фахівці, які регулярно беруть участь у спеціальних тренінгах, відвідують спортивні тренування та підтримують гарну фізичну форму, а, найголовніше, мають великий досвід охорони масових заходів і вміють завчасно попереджати виникнення небажаних конфліктів.