Христина
адміністратор
Зв'яжіться з нами +38 (073) 030 34 66 +38 (068) 920 82 62 boss@bosservice.com.ua

Охорона підприємства

Охорона підприємства – фізична охорона, охорона об’єктів, сторожова охорона – поділяється на:
– внутрішню (власна штатна охорона підприємства) та
– найману (охороною займається стороння охоронна фірма)

Недолік внутрішньої охорони:
  • Згідно з діючим законодавством посаду охоронця може займати лише людина, яка пройшла професійну підготовку та має свідоцтво охоронця.
Без цього свідоцтва працівник підприємства має право працювати охоронцем лише за сумісництвом, офіційно займаючи будь-яку іншу посаду (наприклад, водій). Зрозуміло, що такий охоронець не несе ніякої відповідальності.
Якщо Ви визначились, що Вас будуть охороняти наймані охоронці, то Ви можете звернутись за допомогою до:
  • "братви";
  • державної служби охорони (ДСО);
  • легальної недержавної охоронної фірми.

Не будемо зосереджуватись на недоліках роботи з кримінальними структурами, а недоліки ДСО зумовлені тим, що це – державна структура.

Самою ефективною охороною в усьому світі визнана недержавна охорона. Це зумовлено жорсткою конкуренцією, що впливає на якість послуг та ціни на них. У недержавній охоронній фірмі якість роботи та дисципліна кожного охоронця жорстко контролюється керівництвом.
Під час роботи в охоронній фірмі кожен охоронець проходить спеціальну фізичну, психологічну та теоретичну підготовку, тим самим постійно підвищуючи свій професійний рівень.

Переваги найманої охорони:

  • Ви cпекаєтесь кадрових і соціальних проблем;
  • Вас охороняють справжні професіонали, які пройшли спеціальну підготовку;
  • Охоронна фірма несе повну відповідальність за Вашу безпеку та збереження майна підприємства.

Тілоохоронець, охоронець, сторож, інкасатор, оператор ТСО – це люди, які за професією перші приймають на себе удар із боку злочинців. Від їх професіональної підготовки, сміливості й технічного оснащення залежить безпека Вашого майна, а іноді – й життя людей. З іншого боку – від їх тактовності, вміння вирішувати різні конфлікти та зовнішнього вигляду залежить престиж Вашого підприємства.

Кваліфіковані фахівці ТОВ «Боссервіс» також можуть надати Вашому підприємству консультації щодо вибору систем контролю доступу, сигналізації та відеоспостереження, а також необхідного для цього обладнання, пристроїв і датчиків.