Христина
адміністратор
Зв'яжіться з нами +38 (073) 030 34 66 +38 (068) 920 82 62 boss@bosservice.com.ua

КОМПЛЕКСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛА

ТОВ «БОССЕРВІС», що спеціалізується на комплексному обслуговуванні та охороні житла громадян, пропонує свій досвід з управління Житловими Комплексами - від будівництва та здачі в експлуатацію до обслуговування повністю заселеного житла.

На сьогоднішній день новобудови Західної України користуються підвищеним попитом, але недосконалість роботи ЖЕКів, що асоціюються ще з радянським устроєм, відсутність необхідного обладнання та кваліфікованого обслуговуючого персоналу, недостатня кількість спеціальних місць і територій, як-от, дитячі майданчики, наземні та підземні паркінги та інше, ставлять споживача перед складним вибором серед великої кількості існуючих пропозицій на ринку нерухомості. Більше того, законодавчі зміни у сфері ЖКГ, що стосуються ліквідації ЖЕКів і передачі їх повноважень ОСББ і управляючим компаніям, змушують громадян і забудовників переглядати усю систему обслуговування житлового та нежитлового фондів і осіб, які їх використовують.

Компанія «БОССЕРВІС» вже декілька років успішно впроваджує в Україні нову культуру комплексного обслуговування об’єктів нерухомості, складовими якого є відповідальне управління будинками і житловими комплексами та високоякісне утримання будинків і прибудинкових територій завдяки індивідуальному підходу до кожного об’єкту.

Ми намагаємось забезпечити не тільки комфорт і безпеку самого житла, як об`єкту розміщення людини, а взагалі способу життя у ньому, що вирізнятиметься своєю унікальністю в усіх суспільних, громадських і технічно-інноваційних проявах.

Наша мета: створення комфортних і безпечних умов проживання, а, зрештою, і формування гідного способу життя.

Основними своїми завданнями ми вважаємо систематичне, своєчасне та якісне забезпечення комплексного обслуговування об'єктів нерухомості, спрямоване на максимальне задоволення потреб мешканців в отриманні якісних житлово-комунальних послуг.