Христина
адміністратор
Зв'яжіться з нами +38 (073) 030 34 66 +38 (068) 920 82 62 boss@bosservice.com.ua

Охорона

Робота підрозділів охорони ТОВ «Боссервіс» здійснюється в рамках методичних рекомендацій та систематичних навчань, які з охоронцями проводить один з найдосвідченіших фахівців - генерал-лейтенант Жуковський Юрій Миколайович. В минулому цей заслужений спеціаліст у лавах столичного конвойного з’єднання пройшов службовий шлях від командира взводу до начальника штабу батальйону, тривалий час служив у Головному управлінні Внутрішніх військ звідки і повернувся до рідної бригади на посаду начальника штабу. У лютому 1999 року очолив 1-шу окрему Київську бригаду Внутрішніх військ МВС України. З жовтня 2000 року – начальник управління Північного територіального командування ВВ МВС України. Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, медаллю «За бездоганну службу» ІІІ ступеня, відзнакою Президента України «Хрест Івана Мазепи», відзнаками МВС України «Закон і Честь» та «За безпеку народу», Почесним знаком МВС України та іншими відомчими нагородами. Сьогодні це один із співзасновників компанії «Боссервіс», що крім послуг з охорони громадян та їх майна здійснює великий спектр комплексних послуг, направлених на забезпечення безпеки у різних середовищах життєдіяльності людини.

Для виконання договірних умов, на об'єктах, що охороняються, на посади охоронників, начальників варт та начальників команд охорони призначаються особи, які проходять повне медичне обстеження та спеціальну перевірку МВС України, в окремих випадках мають дозволи на право носіння та використання зброї та відповідають кваліфікаційним вимогам, установленим ліцензійними умовами до персоналу охорони.

Безпосереднє керівництво підлеглими, оцінка та прогнозування ймовірних загроз на об`єктах, організація дислокацій, здійснюється професіоналами своєї справи, серед яких Тростинський Руслан Мирославович. Він закінчив університет МВС у м.Львові та має великий досвід організації та керування охоронними структурами і службами безпеки об`єктів масового скупчення людей, таких як п`ятизірковий готельний комплекс «Ріксос-Прикарпаття», м.Трускавець, де протягом семи років він працював начальником служби безпеки, а сьогодні – це співзасновник, директор і фахівець з охорони ТОВ «Боссервіс». Основу підрозділів охорони та служби безпеки складають колишні працівники цього ж п`ятизіркового готельного комплексу, що свідчить про високу підготовку кадрів.